Fenomenalni Leo Messi preokrenuo prednost Seville i donio Barci novu pobjedu

Fudbaleri Barcelone u velikom derbiju 25. kola Primere upisali su gostujuću pobjedu nad Sevillom rezultatom 4:2.

Jesus Navas otvara duel golom u 22. minuti, ali je radost Andalužana trajala svega četiri minute jer je inspirisani Lionel Messi poravnao.

No, do poluvremena golom Gabriela Mercada Sevilla je ponovo imala prednost, pa je tako rezultato 2:1 okončan prvi dio igre. Nastavak donosi veliki preokret i fantastičnu igru pomenutog Messija.

Argentinac je prvo u 67. minuti poravnao rezultat, a onda je briljantno pogodio i u 85. za vodstvo. Konačnih 2:4 postavlja Luis Suarez u nadoknadi, nakon asistencije Messija za veliki trijumf Katalonaca koji se ponovo izdvajaju na vrhu tabele Primere.