Fenerbahce ubjedljiv protiv Darussafake na gostovanju, četiri poena Tarika Biberovića

Košarkaši Fenerbahcea su večeras u 23. kolu Eurolige gostovali Darussafaki, a slavili su još jednu ubjedljivu pobjedu od 97:57.

Pitanje pobjednika je riješeno već početkom treće četvrtine, a tada su priliku dobili i rezervisti.

Jedan od njih je i mladi bh. košarkaš Tarik Biberović, koji je za četiri minute provedene na parketu ubacio isto toliko poena.

Šutirao je Biberović 1/1 iz igre i 2/4 s linije slobodnih bacanja…

Najefikasniji su bili Bobby Dixon i Marko Gudurić sa po 16 poena, dok se kod domaćih istakao Michael Eric sa 14.