Fener udvostručio prednost u seriji play-offa Eurolige protiv Baskonije

Košarkaši Fenerbahcea poveli su rezultatom 2:0 u seriji protiv Baskonije novom pobjedom, ovaj put rezultatom 95:89.

Iza nas je vrlo uzbudljiv drugi meč u seriji play-offa Eurolige između Fenerbahcea i Baskonije, a branilac titule je uspio ostvariti i drugu pobjedu u isto toliko odigranih susreta.

Domaći nisu uspjeli u prvom dijelu utakmice napraviti ključnu prednost, što je rezultiralo na kraju vodstvom od tek četiri poena na poluvremenu za turski tim. U posljednjim minutama gosti su imali minus četiri, ali onda Fener pravi seriju i dolazi do važnog trijumfa.

Brad Wanamaker je vodio domaće do pobjede sa 19 poena, dok je 16 dodao Jan Vesely. S druge strane 17 je postigao Matt Janning.