Fener deklasirao Panathinakos: Biberović upisao prve minute u Euroligi

Fenerbahce je u okviru 22. kola Eurolige ugostio Panathinaikos, a domaći su slavili ubjedljivu pobjedu rezultatom 85:66. Treba dodati da je svoje prve minute u Euroligi upisao i Tarik Biberović koji je pritom postigao i 2 poena uz 2 skoka i 1 asistenciju.

Fener je jasno dao doznanja da neće doći u pitanje pobjeda u današnjem susretu sa Panathinaikosom.

Grci nisu uspjeli izdržati tempo turskog velikana, a na poluvremenu je rezultat već glasio 48:29 u korist Fenera.

Konačan rezultat se nije puno promijenio. Turci su održali prednost stečenu na poluvremenu te su slavili 85:66.

Najefikasniji u redovima turskog velikana je bio Nicolo Melli sa 14 poena, a treba dodati da je bh. košarkaš Tarik Biberović upisao i svoje prve minute u Euroligi za Fenerbahce te je uspio postići 2 poena uz 2 skoka i 1 asistenciju.