Fantastičan učinak Gordića u porazu Budućnosti od crnogorskog rivala

Bosanskohercegovački reprezentativac Nemanja Gordić odigrao je fenomenalan susret, ali je njegova Budućnost poražena od Mornara u crnogorskom derbiju rezultatom 81:87.

Gordić je za 27 minuta na parketu ostvario fantastičan učinak, sa 22 poena, tri skoka i dvije asistencije, čime je bio i najefikasniji igrač susreta, no, ipak to nije bilo dovoljno da Budućnost izbjegne poraz od crnogorskog rivala.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri, a na odmor se otišlo pri rezultatu 48:48. Ipak, u nastavku bolje se snalazi domaći tim i bilježi trijumf u Baru.

Najefikasniji kod domaćih bio je Nemanja Vranješ sa 19 ubačenih poena.