Fantastičan početak sezone za Nenada Markovića: Gaziantep priredio veliko iznenađenje

Bh. stručnjak na klupi Gaziantepa je na sjajan način otvorio novu sezonu u Turskoj.

Njegova ekipa je na gostovanju savladala favorizovanu Darussafaku rezultatom 62:63.

Gosti su odlično uši u meč i imali +7 nakon prve dionice. Na poluvrijeme se odlazi s neriješenim rezultatom 31:31.

Darussafaka bolje otvara nastavak, ali Gaziantep im ne dozvoljava da se odlijepe.

Gaziantep je kontrolisao rezultat u posljednjoj četvrtini. Iako su imali prednost, razlika nije išla na više od četiri poena. Na kraju su došli do pobjede i na sjajan način su otvorili novu sezonu.

Vasiliauskas je sa 13 poena predvodio goste, dok je Zanis Peiners ubacio 16 poena kod domaćeg tima.