Ekipa Werdera iz Bremena sjajnom pobjedom proslavila 120. rođendan

Ekipa Werder Bremena je rezultatom 4:0 porazila ekipu Augsburga u 21. kolu njemačke Bundeslige, a igrač utakmice je bio Milot Rashica koji je postigao dva pogotka.

Domaći su proslavljali 120. rođendan postojanja kluba, a razlog za slavlje im je dao Rashica golom već u 5. minuti utakmice.

Eggestein je u 27. povisio na 2:0, da bi Rashica svojim drugim pogotkom postavio rezultat prvog poluvremena koji glasi 3:0.

Do kraja je ekipa Werdera dobro čuvala prednost, a posljednji pogodak na utakmici je bio djelo Mohwalda u 83. minuti za konačnih 4:0.