Ekipa koja želi ugostiti Sarajevo poražena od Slobode

Fudbaleri Slobode odigrali su u srijedu prijateljsku utakmicu protiv FK Podrinje Janja koji se takmiči u 1. ligi RS, a crveno-crni su pobijedili rezultatom 0:2.

Sloboda je utakmicu započela u sastavu: Erić, Hodzić, Salihović, Mujkić, Lazevski, Jahić, Hairlahović, Maksimović, Kalezić, Krpić i Fazlić koji su igrali do 60. minute, nakon čega je šef stručnog štaba Slobode, Vlado Jagodić napravio određene izmjene pa su utakmicu nastavili Hadzić, Todorović, Salkić, Ignjatović, Mehmedagić, Đorđilović, Ćulum, Ordagić, Grahovac, Zilkić i Tandir.

Sloboda je oba gola postigla u drugom poluvremenu, a u strijelce se upisao kapiten Ordagić golom u 66. minuti i Tandir u 72. minuti.

Vrijedi istaći da ekipa Podrinja ima veliku želju da u prijateljskom meču ugosti Sarajevo, a o tome više možete pročitati na liku ispod.