Ekambi promašio penal u sudijskoj nadoknadi: Villareal priredio novo razočarenje navijačima

Ekipa Villareala je večeras na svom stadionu priredila novo razočarenje svojim navijačima, nakon što je sva tri boda odnio Getafe, koji je slavio s 1:2.

Sve se odigralo u drugom poluvremenu. U 52. minuti Molina pogađa za 0:1,a na poravnanje se čekalo sve do 75. minute, kada autogol postiže Cabrera.

Villareal je nešto bolje stajao na terenu u ovom susretu, ali Getafe dolazi do novog pogotka u 89. minuti, kada mrežu Asenja trese Angel.

Na kraju tragičar domaćih postaje napadač Toko Ekambi, koji je u drugoj minuti sudijske nadoknade promašio jedanaesterac i propustio priliku da svom timu donese bod.