Dvije asistencije Medunjanina u pobjedi Maccabija, trijumf Vršajevićevog Osmanlispora

Maccabi Tel Aviv je savladao Pandurii rezultatom 1:3, a u sedmoj minuti Medunjanin je sjajno s centra asisturao Tal Ben Haim II., koji je pogodio za 0:1. Izjednčio je Ovidiu Herea u 30. minuti.

Medunjanin je upisao drugu asistenciju u 49. minuti kada je pogodio Nosa Igiebor za 1:2. Konačan rezultat utakmice postavio je Eliel Peretz u 77. minuti susreta.

Osmanlispor je savladao Kalju s 1:0 na domaćem terenu. Pogodak u 74. minuti postigao je Tiago Pinto. Svih 90 minuta odigrao je bosanskohercegovački fudbaler, Avdija Vršajević.

Vojvodina je remizirala sa Dinamo Minskom na svom terenu (1:1). Siniša Babić je doveo srbijanski tim u vodstvo u 29. minuti, da bi Artem Bykov u 83. minuti izjednačio na 1:1.

Shkendija, koju predvodi bosanskohercegovački stručnjak Bruno Akrapović, savladala je Mladu Boleslav rezultatom 2:0. Junior i Hasani bili su strijelci za makedonski klub.