Dva prelijepa gola: Željezničar poražen od GOŠK-a nakon preokreta

Ekipa Željezničara nalazi se na pripremama u Sportskom centru Circle u Međugorju, a danas je odigrala i prvi pripremni meč u kojem je poražena od GOŠK-a sa 1:2.

Željo je do vodstva stigao u 45. minuti prvog dijela kada je Jovan Blagojević postigao fantastičan pogodak iz slobodnog udarca za 1:0, a izjednačio je Stjepan Vego u 61. minuti, sjajnim udarcem i pogotkom desnom nogom u suprotne rašlje za 1:1.

Konačan rezultat i pobjedu GOŠK-u rezultatom 1:2 u prilično dobrom i kvalitetnom meču donio Ereiz je iz penala u 90. minuti meča.

Već u petak Plavi igraju protiv Širokog Brijega na Pecari, a generalna proba pred estonsku Narvu je 5. jula u Mostaru protiv Veleža.

Željezničar-GOŠK 1:1 (Blagojević 45’ / Vego 61’, Ereiz 90’)

Željezničar: Kjosevski; A. Šehić, Osmanković, Bakrač, Stevanović; Šabanadžović, Blagojević, Vranješ; Zec, Krpić, Zajmović.

GOŠK: Kozić, Čolić, Vego, Đajić, Hasanhodžić, Hasanović, Bošković, Ramić, Reiz, Anković, Zolj.