Duel bivših selektora: Hadžibegićeva ekipa šokirala Mešin Paris u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Parisa i Red Stara remizirali su rezultatom 1:1, u okviru 19. kola francuske Lige 2.

Duel bivših selektora naše reprezentacije – Mehmeda Baždarevića na klupi domaćih i Faruka Hadžibegića kao trenera Red Stara bio je veoma uzbudljiv, a domaći tim je poveo preko Perrauda u 21. minuti.

Do kraja su gosti ostali bez isključenog Satlija koji je zaradio drugi žuti karton u 66. minuti, ali se rezultat nije mijenjao sve do šeste minute sudijske nadoknade, kada je Fontaine šokirao domaće pristalice za konačnih 1:1.