Dudić: Bili smo bolji od Sarajeva i pokazali smo da zaslužujemo povratak u Premijer ligu

Sarajevo je remiziralo sa Travnikom na Piroti u revanš utakmici četvrtine finala Kupa Bosne i Hercegovine (2:2) i tako osiguralo prolazak dalje nakon pobjede u prvom susretu (2:2), a trener Travničana, Feđa Dudić, istakao je da je njegov tim bio bolji.

“Ostali smo neporaženi, ali smatram da smo bili dosta bolji. Imali smo nekoliko dobrih prilika u posljednjih 15-ak minuta. U ove dvije utakmice protiv Sarajeva pokazali smo da Travnik zaslužuje da se vrati u Premijer ligu”, rekao je Dudić.

Trener Travnika je istakao da se nada da će navijači ostati na tribinama, jer to njegovi igrači zaslužuju, a također i čestitao je Sarajevu na pobjedi u dvomeču, koji je bordo tim odveo u polufinale Kupa BiH.