Sport Centar

Druga Gimnazija tek u četrvtom kolu stigla do prvih golova, Poljoprivredna i Ugostiteljska škola slavile visoke pobjede

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano četvrto kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.

Druga Gimnazija tek u četrvtom kolu stigla do prvih golova, Poljoprivredna i Ugostiteljska škola slavile visoke pobjede
FOTO: Edin MEMIĆ / SCsport.ba

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano četvrto kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.

SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI – ČETVRTA GIMNAZIJA 12:1 (Sarajkić, Bešić x6, Bulbul x5 / Mulaosmanović)

ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI: Bešić, Bulbul Ar., Bulbul Al., Nesimi, Kustura, Sarajkić, Paripović, Ramić, Berbić, Halać, Smajić, Halilović, Sušić, Sadikaj.

ČETVRTA GIMNAZIJA: Kabahija, Sabljica, Krajina, Mulaosmanović, Vranj, Zebić, Stršević, Čivić, Bulut, Pačariz.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU 10:0 (Divjan x3, Sarvan x3, Cernica, Ogrešević x3)

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Ahmeti, Divijan, Mahović, Ogrešević, Hasančić, Sarvan, Semić, Jašarević, Mujić, Cernica, Bajrović, Tinjak, Šehović, Agić, Pojata, Veselinović, Khashuf.

CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU: Čelić, Suljić, Mostarlić, Tatlić, Islami, Drnda.

GIMNAZIJA DOBRINJA – GIMNAZIJA OBALA 0:2 (Alić x2)

GIMNAZIJA DOBRINJA: Ožegović, Kahriman, Karkelja, Tutundžić, Tokić, Ahmedspahić, Čolaković, Katica, Prcić, Krezić, Memišević, Hadžalić, Berberović, Trnka.

GIMNAZIJA OBALA: Tokača, Hadžibulić, Hajro, Sadović, Omeragić, Džogaz, Alić, Hadžibaščaušević, Ramović, Malić.

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE – PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA 3:1 (Mujkanović x2, Aljić / Kurtanović)

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Bešić, Aljić, Saljević, Mirvić, Mujkanović, Dedić, Titorić, Kazić.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Tvrtković, Kurtanović, Veladžić, Srna, Jahić, Pašić, Kunovac, Ćutuk.

TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ – GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 3:6 (Hadrović x2, Melunović / Đokić, Kapetanović, Džeko, Bulagić x3)

TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ: Hodžić, Zerdo, Sirćo, Fakić, Muslim, Bektić, Mudrov, Islam, Melunović, Hadrović, Skenderi.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Ćesko, Džeko, Bulagić, Rosan, Kurtušić, Mešić, Ibrišimović, Tarić, Drnda, Sadiković.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 3:4 (Lukić, Suljević, Kovačević / Fetahović, Turbić, Đurđević, Memović)

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Šehić, Lelo, Beširević, Musić, Suljević, Memić, Kovačević Dž., Zulčić, Haznadar, Kovačević S., Hadžić, Lukić.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Šehović, Turbić, Mujezinović Dž., Bukva, Fetahović, Vatrić, Mujezinović A., Memović, Balta, Osmanović, Đurđević.

INTERNACIONALNA ŠKOLA – BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ 3:2 (Gološ, Handžić, Nargalić / Tatar, Smajić)

INTERNACIONALNA ŠKOLA:Brajlović Bi., Gološ, Miftari, Nargalić, Bozalija, Gorušanović, Handžić, Brajlović Ba., Mehanović, Karalić.

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ: Selimović, Suljić, Čamdžić, Smajić, Bečić, Habibović, Tatar, Jardan, Muratović.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE – PRVA GIMNAZIJA 2:4 (Mustafić, Mušović / Salihić x2, Ždralović, Salanović)

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Omanović, Rizvanović, Hafizović, Mustafić, Šašivarević, Krakonja, Mušović, Rizvanović, Fejzić, Bukva, Kuranović, Subašić.

PRVA GIMNAZIJA: Mujezinović, Ždralić, Tahat, Salihić, Salanović, Berilo, Kurtović, Avdić, Vitlar, Hrapović, Sušić, Džanko, Čaušević.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU – GIMNAZIJA SSST 5:0(Službeni rezultat)

DRUGA GIMNAZIJA – SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL 16:1 (Nikolić x6, Helać x2, Mujan, Kovačević x2, Arnautović, Šapčanin, Alilović x3/ Jahja)

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Šapčanin, Helać, Mujić, Mujan, Karišik, Rotić, Kovačević, Arnautović, Nikolić, Švrakić, Kravić, Alilović

SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL: Jahja, Lutfi, Badr, Hamza, Suhajd, Adnan, Abdulaziz.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – G.H.B MEDRESA 5:2 (Resić x2, Konjalić, Čičkušić, Pita / Mujkić x2)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Bjelić, Efendić, Velić, Resić, Imamović, Kurdić, Mulahmetović, Mustafić, Dervišagić, Pita, Pašić, Dizdarević, Kadrić, Salčin, Nikolić, Đokanović, Čičkušić, Handžić, Žilić, Huseinović, Konjalić, Smajlović, Ahmetović, Bradarić, Kalem, Briga, Čardaković, Hasečić.
.

G.H.B MEDRESA: Mujkić, Omerhodžić, Mujić, Dervišević, Mešan, Kovačević, Ešpić, Čelenka, Hasanović, Korkutović, Čurović, Huseinbašić, Mehić, Mujkić, Hido, Babić, Šorlija, Šarić, Čolaković, Alibabić, Solo, Kožljak, Meša, Aletić, Kljajić.

PETA GIMNAZIJA – TREĆA GIMNAZIJA 1:2 (Nurković / Lukovac, Delić A.)

PETA GIMNAZIJA: Mahovčić, Nurković, Gušić, Mehović, Dedović, Čubara, Bećirbašić, Hurić, Danović, Mehičić, Bibović.

TREĆA GIMNAZIJA: Mušija, Lukovac, Džogaz, Marković, Delić A., Abaza, Berilo, Gušo, Delić, Nuhić, Džindo, Gluhić, Golić.

 

liga sport jellyliga srednjih skolamuškarci
KOMENTARI

KOMENTARI