Dostojan otpor Argentinca, ali s Rafom se ne može!

U posljednjem meču dana na ATP Masters 1000 turniru u Madridu Rafael Nadal je bez većih problema slavio protiv Diega Schwartzmana rezultatom 2:0, po setovima 6:3 i 6:4.

Rafa bez ikakvih problema gazi ka novoj tituli i teško da ga neko na šljaci ove sezone može zaustaviti. Za 14. uzastopnu pobjedu trebalo mu je sat i 44 minute, što nije malo jer je Argentinac pružio dostojan otpor.

U prvom setu Rafi je trebao jedan brejk u šestom gemu, što je na kraju zadržao i priveo ovaj dio igre kraju.

Drugi set donio je znatno veću dramu. Nadal je imao brejk, ali je Schwartzman uzvratio i poravnao na 4:4. No, nakon toga Španac osvaja naredna dva gema i prolazi u četvrtfinale gdje ga čeka Dominic Thiem.