Dokaz da majstorski pogodak nije slučajan: Pogledajte šta je Bajić uradio prije gola

Jučerašnjom pobjedom Basaksehira protiv Ankaragucua (2:1), nastavljena je trka za prvaka Superlige Turske.

Basaksehir je do trijumfa stigao sjajnim preokretom nakon što je na poluvremenu Ankaragucu vodio sa 0:1.

Poravnanje je domaćim već u prvoj minuti nastavka donio Riad Bajić i to na asistenciju drugog bh. fudbalera u Basaksehiru – Edina Višće.

Bio je to majstorski pogodak petom reprezentativca Bosne i Hercegovine, kojim je oduševio sve.

Da ta majstorija nije bila slučajnost, dokazuje situacija iz prvog poluvremena, koja je bila gotovo ista kao ona iz koje je stigao pogodak.

Naime, i tada je Višća probio po desnoj strani, ubacio za Bajića, on fantastično šutirao petom, ali je njegov udarac sjajno odbranio golman gostiju Celikay.

Ovaj sjajan pokušaj možete vidjeti na OVOM LINKU, već na samom početku video snimka.