Dobar nastup Jusufa Nurkića u pobjedi Denver Nuggetsa

Denver je imao prednost od osam poena u prvoj četvrtini, ali na kraju je bilo neriješeno (29:29). U drugoj dionici su poveli, a prednost je rasla i do 11 poena, da bi na odmor otišli s prednošću od šest poena (58:64).

U trećoj četvrtini nastavili su sa dobrom igrom i u jednom trenutku imali su +18, međutim u četvrtu dionicu ušli su sa 12 poena prednosti (79:91). Washington je uspio čak i izjednačiti, ali Nuggetsi su vratili prednost i na kraju slavili sa 113:117.

Nurkić je odigrao nešto više od 15 minuta i postigao je osam poena uz šut iz igre 3/7, dok je sa linije slobodnih bacanja imao učinak 2/2. Tome je dodao pet skokova, ofanzivni i četiri defanzivna, te dvije asistencije.

Gallinari je vodio Denver do pobjede sa 26 poena, pet skokova i šest asistencija, dok je Mudiayi dodao 20 poena, te četiri skoka i četiri asistencije. Temple je bio najefikasniji u poraženoj ekipi sa 20 poena.