Dedić i Tomić vodili Kakanj do pobjede protiv Mladosti, 35 poena Demića nedovoljno za Zrinjski

Prvi period je otišao na stranu gostiju rezultatom 22:27 da bi potom Kakanj stisnuo u odbrani i dobio drugu četvrtinu 15:5, pa se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 37:32.

I treća četvrtina je pripala Kaknju 23:12, pa se u posljednjih deset minuta ušlo sa 16 poena prednosti domaćina što su gosti uspjeli smanjiti na konačnih -13, 82:69.

Obrad Tomić i Ermin Dedić su postigli po 14 poena, a Tomić je imao i 17 skokova dok je Palavra ubacio 13, a još je dvocifren bio Merdanović sa deset poena.

Kod gostiju najefikasniji je bio Draško Knežević sa 21 poenom dok je Ivetić dodao 15, a Đuranović 14. Još je dvocifren bio Radukić sa 11 ubačenih poena.

Kakanj-Mladost 82:69 (22:27, 15:5, 23:12, 22:25)

U drugoj utakmici Leotar je kao gost slavio (66:76) protiv Zrinjskog kod kojeg je Demić ubacio 35 poena i imao pet skokova. Goste iz Trebinja su do pobjede vodili Rikalo sa 17, Šakotić sa 14, Radenković sa 13, te Đurasović sa 12 poena.

Zrinjski-Leotar 66:76 (15:18, 19:17, 8:20, 24:21)