Dario Đumić asistirao u ubjedljivoj pobjedi Utrechta protiv Vitessea

Utrecht je ostvario veoma ubjedljivu pobjedu protiv Vitessea u 27. kolu holandskog prvenstva (5:1), a na ovom meču asistenciju je upisao reprezentativac Bosne i Hercegovine, Dario Đumić.

U prvom poluvremenu Utrecht je došao do sigurnog vodstva. Prvo je pogodio Janssen u 36. minuti, a zatim Labyad u 44., te je 2:0 bio rezultat prvog dijela utakmice.

Foor je smanjio na 2:1 u 55. minuti, da bi Van de Streek povisio na 3:1 u pet minuta poslije. U 75. minuti bilo je 4:1, a pogodio je Ayoub na odličnu asistenciju glavom Đumića.

Ayoub je samo dvije minute postavio je konačnih 5:1.