CSKA slavio protiv Olympiakosa, zanimljiv meč Anadolu Efesa i Khimkija pripao gostima

Večeras su u ranijem terminu odigrana dva susreta 27. kola Eurolige, CSKA je na svom terenu bio bolji od Olympiakosa, dok je Anadolu Efes na svom terenu poražen od ekipe Khimkija.

U prvoj četvrtini meča u Moskvi gosti su bili bolji pa su u drugu dionicu ušli sa prednosti od 26:23. Međutim, u drugoj četvrtini domaći su se probudili pa dobrom igrom na odmor odlaze sa vodstvom od 44:40.

Do kraja susreta, CSKA je uspješno održavala prednost, koju je na kraju i povećala, te tako stigla do pobjede od 89:81.

U drugom susretu snage su odmjerili Anadolu Efes i Khimki, a pobjedu rezultatom 85:73, slavili su gosti.