Craiova slavila protiv Concordie: Koljić zatresao mrežu iz penala (VIDEO)

Craiova slavila je u gostima protiv Concordie u okviru 18. kola rumunjske lige, a naš internacionalac Elvir Koljić zatresao je gol domaćina iz penala.

Gosti su utakmicu riješili u prvom poluvremenu, a poveli su upravo preko Koljića u 24. minuti susreta. Samo tri minute kasnije Concordia izjednačuje preko Ropotana.

Taman kada smo pomislili da se rezultat neće mijenjati, barem do kraja prvog poluvremena, Barbut nas demantuje i vraća vodstvo gostima u 32. minuti. Cicaldau povećava to vodstvo u 39. minuti susreta za konačan rezultat od 1:3.

Naš internacionalac zaradio je još i žuti karton u ovom susretu, a možda je i najzaslužniji zašto se njegov klub nalazi na vrhu tabele, na četvrtom mjestu.