Sport Centar

Ćosić i Ramljak kadetski prvaci BiH u stonom tenisu

Vitežanka Dora Ćosić i Sarajlija Toni Ramljak novi su kadetski prvaci Bosne i Hercegovine u stonom tenisu.

Ćosić i Ramljak kadetski prvaci BiH u stonom tenisu

Vitežanka Dora Ćosić i Sarajlija Toni Ramljak novi su kadetski prvaci Bosne i Hercegovine u stonom tenisu.

Ćosić, članica Stonoteniskog kluba CM iz Viteza i Ramljak, član sarajevskog STK Aladža, postali su prvaci države, iako još uvijek spadaju u kategoriju mlađih kadeta.

Do titula kadetskih prvaka mladi stonoteniseri došli su proteklog vikenda na državnom kadetskom prvenstvu, koje se igralo u Ilijašu 10. i 11. marta.

Dora Ćosić je na ovom takmičenju pokazala veliki talenat, osvojivši odličja u čak tri kategorije.

Osim zlata u pojedinačnoj konkurenciji kadetkinja, u paru sa Džanom Biogradlić (STK Spin 2012) osvojila je zlato u kategoriji kadetkinja, te bronzu u kategoriji mješovitih dublova, u paru s Vladimirom Pandurevićem (STK Banja Luka).

Zlato u kategoriji mještovitih dublova osvojili su Marko Šimunović (STK Mostar) i Marija Gnjatić (STK Prijedor).

– Rezultati prvenstva:

Kadeti pojedinačno:
1. Toni Ramljak (STK “Aladža”,Sarajevo)
2. Vladimir Pandurević (STK “Banja Luka”,Banja Luka )
3. Marko Šimunović (STK “Mostar”,Mostar)
3. Senad Kmetaš (STK “Bugojno”,Bugojno)

Kadetkinje pojedinačno:
1. Dora Ćosić (STK “CM”,Vitez)
2. Marija Gnjatić (STK “Prijedor”,Prijedor)
3. Harisa Mešetović (STK “Hašim Spahić”,Ilijaš)
3. Džana Biogradlić (STK “Spin 2012”, Sarajevo)

Kadeti dubl:
1. Marko Šimunović (STK “Mostar”,Mostar)/Hamza Kamenjaš (STK “Hašim Spahić”,Ilijaš)
2. Vladimir Pandurević (STK “Banja Luka”,Banja Luka)/Toni Ramljak (STK “Aladža”,Sarajevo)
3. Senad Kmetaš (STK “Bugojno”, Bugojno)/Miralem Forić (STK “Bugojno”,Bugojno)
3. Dario Pejić (STK “Borac”,Banja Luka)/ Benjamin Zijadić (STK “Stens”,Sarajevo)

Kadetkinje dubl:
1. Dora Ćosić (STK “CM”,Vitez)/Džana Biogradlić (STK “Spin 2012”,Sarajevo)
2. Harisa Mešetović (STK “Hašim Spahić”, Ilijaš)/Marija Gnjatić (STK “Prijedor”, Prijedor)
3. Sara Hamzakadić (STK “Bugojno”,Bugojno)/Merjem Mešan (STK “Bugojno”,Bugojno)
3. Selma Biogradlić (STK “Spin 2012”,Sarajevo)/Iman Suljić (STK “Spin 2012”,Sarajevo)

Mix dubl:
1. Marko Šimunović (STK “Mostar”, Mostar)/Marija Gnjatić (STK “Prijedor”,Prijedor)
2. Toni Ramljak (STK “Aladža”,Sarajevo)/ Džana Biogradlić (STK “Spin 2012”,Sarajevo)
3. Hamza Kamenjaš (STK “Hašim Spahić”, Ilijaš)/Harisa Mešetović (STK “Hašim Spahić”, Ilijaš)
3.  Vladimir Pandurević (STK “Banja Luka”, Banja Luka)/Dora Ćosić (STK “CM” ,Vitez)

bihstoni tenis
KOMENTARI

KOMENTARI