Čelik ubjedljivo poražen u novom kontrolnom meču u Turskoj

Čelik je odigrao i četvrti kontrolni meč na pripremama u Turskoj, a crno-crveni su doživjeli težak poraz od rumunskog Dunarea Calarisa koji je pobijedio sa 4:1.

Ipak, tim sa Bilinog polja u ovome susretu nastupio je u sastavu u kojem su nastupali fudbaleri koji su imali manju minutažu u prethodnim pripremnim utakmicama, te je novi trener Zeničana Adnana Örnek mogao vidjeti na koga od njih može eventualno računati.

Ridvvan, koji se inače nalazi na probi, bio je strijelac jedinog gola za Čelik u finišu prvog poluvremena, a zenička ekipa je nastupila u sljedećem sastavu:

Karajbić, Mehić, Popović, Duraković, Adilović, Duvnjak, Bradji, Musa, Grahovac, Ridvvan i Madi Faty.