Čelik slavio visoku pobjedu nad Radnikom: Kouadio odigrao fenomenalan meč

Čelik je u okviru četvrtog kola BHT Premijer lige, ugostio momčad Radnika, a na kraju su Zeničani slavili visoku pobjedu od 3:0.

Gosti su nešto bolje otvorili susret, ali nakon početnog pritiska, Čelik se budi te počinje da igra odlično.7

Najopasniji po gol Radinika bio je Kouadio, koji je štoperskom paru Bijeljinaca pravo velike probleme. Čelik upravo preko ovog igrača, dolazi do vodstva, naime, Kouadio je odlično uposlio Šišića, koji matira Lučića za vodstvo Zeničana.

Čelik se u nastavku poluvremena povukao, te su se odlučili bazirati na kontranapade. Radnik se nekoliko puta našao u odličnim prlikama, ali nisu uspjeli zatresti mrežu Čelika, te je kazna stigla na kraju prvog dijela igre. Kadrić je oteo loptu Stojanoviću, te uposlio Kouadia, koji matira Lučića, te se sa 2:0 u korist Čelika otišlo na odmor.

U drugo poluvrijeme Čelik je ponovo ušao bolje, a u 77. minutu, preko Šabanovića, Zeničani stižu do trećeg gola na utakmici, a na kraju će se ispostaviti konačne pobjede od 3:0.

Radnik je u Zenicu stigao kao favorit, ali Hafizovićevi momci nadigrali goste i zasluženo slavili ovu visoku pobjedu.

Čelik – Radnik 3:0 (Šišić, Kouadio, Šabanović /-)

Čelik: Marković, Udovičić, Hasanhodžić, Kouadio, Salčinović, Kadrić, Mehić, Šabanović, Šišić, Ćemalović, Duraković.

Radnik: Lučić, Blaić, Franić, Stojanović, Srećković, Peco, Janković, Đurić, Okić, Šerbečić, Merajić.