Čelik bez problema slavio protiv makedonskog Shkupija

Fudbaleri Čelika slavili su pobjedu rezultatom 2:0 protiv makedonskog Shkupija u pripremnom susretu.

Zeničani se za nastavak sezone, u kojem će pokušati da izbjegnu relegaciju u Prvu ligu Federacije Bosne i Hercegovine, priprema u Antaliji, a novi protivnik u prijateljskom susretu bio je makedonski Shkupi.

Čelik je odigrao veoma dobar meč i na kraju zasluženo slavio. Prvi gol vidjeli smo u 25. minuti kada je Marin Jurina izborio jedanaesterac, a siguran izvođač bio je Aldin Šišić.

Rezultatom 1:0 završen je prvi dio igre, a i u nastavku Čelik stoji znatno bolje na terenu. Zeničani su uskoro postigli i drugi gol u 77. minuti, čime su riješili pitanje pobjednika, a strijelac je bio iskusni Stevo Nikolić koji je stigao iz Željezničara. Dobio je odličan centaršut sa strane Enesa Akguna.

Čelik: Marković, Livančić, Bevab, Kadrić, Karamatić, Šišić, Celik, Đelmić, Anđušić, Šantić, Jurina.