Čelik bez problema slavio protiv bugojanske Iskre

Fudbaleri Čelika slavili su u prijateljskom susretu protiv Iskre iz Bugojna rezultatom 2:0.

Čelik je znatno bolje otvorio susret i imao nekoliko prilika, prvenstveno preko Steve Nikolića, ali bez promjene rezultata. Nakon uvodnih desetak minuta probudila se i Iskra, pa je zamalo došla do vodstva nakon greške golmana Markovića.

U nastavku prvog dijela nije bilo promjene rezultata, a najraspoloženiji je bio Fenan Salčinović koji je u dva navrata mogao matirati golmana gostiju, ali promjene rezultata nije bilo.

Čelik je inicijativu krunisao nakon sat vremena igre, kada su Zeničani postigli dva gola u dvije minute. Pogodili su Stevo Nikolić, pa odlični Marin Jurina koji je mnogo pokazao u prijateljskim utakmicama i od njega se mnogo očekuje u drugom dijelu sezone u Premijer ligi BiH.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, pa tako Zeničani bilježe novu pobjedu uoči nastavka borbe za opstanak u društvu najboljih.

NK Čelik: Marković, Livančić, Pandža, Karamatić, Bevab, Šantić. Šišić, Dželmić, Salčinović, Čelik Nikolić.

FK Iskra: Karavdić, Seferović, Đono, Halilović, Koprivica, Nebić, Bešagić, Ivković, Šehić, Stjepančev, Kršić.