Cedevita slavila ubjedljivu pobjedu: Skroman učinak Muse i Stipanovića

Cedevita je u okviru A1 lige Hrvatske gostovala kod momčadi Škrljeva i slavila pobjedu od 88:72

Gosti su u susret ušli kao veliki favoriti, a to su dokazali u prvoj četvrtini, gdje su razbili protivnika i slavili sa 24:18.

U drugoj četvrtini Cedevita nastavlja igrati dobro, pa na odmor odlaze sa vodstvom od 42:28.

U drugom poluvremenu domaći su se malo konsolidovali, ali poraz je bio neizbježan, te je na kraju gostujuća ekipa slavila sa 88:72.

Bh. reprezentativci u redovima Cedevite, Andrija Stipanović i Džanan Musa su imali skroman učinak. Stipanović je za 14 minuta provedenih na parketu ubacio devet poena, te imao tri skoka i jednu asistenciju, dok je Musa bio nešto lošiji, te je ubacuio tri poena, čemu je dodao još tri skoka, dva u defanzivi i jedan ofanzivni.