Bosna Sema i Mladost DK u četvrtfinalu Kupa BiH

Bosna Sema je slavila u prvom meču protiv Radničkog sa 6:0, pa je revanš bio samo formalnost, iako je u jednom trenutku bilo i 3:0 za domaće

Radnički je ofanzivno zaigrao od prve minute, pa je već u 5. minuti Ćosić pogodio za 1:0. Kada je Kovačić postigao autogol u 27. minuti za 2:0, a zatim je i dvije minute poslije Kasumović je zatresao mrežu Bosna Seme po treći put, činilo se da je na pomolu velika senzacija i neočekivan povratak domaćih.

Ipak, Kovačić se u 43. minuti iskupio za autogol postigavši pogodak za goste iz Sarajeva za 1:3, te je ipak bilo jasno da Lukavčani ne mogu do čuda, a u finišu su gosti preko Mujića postigli i drugi gol za konačnih 3:2.

Mladost je u prvom meču savladala Slaviju sa 6:1, a i u revanšu u Lukavici su potvrdili kvalitet u odnosu na domaće te su u nastvaku golovima Asanovića i Mušije slavili sa 0:2.

Radnički-Bosna Sema 3:2 (Ćosić 5’, Kovačić 27’ a.g., Kasumović 29’ / Kovačić 43’, Mujić 80’)

Slavija-Mladost DK 0:2 (Asanović 64’,  Mušija 73’)