Bosna pala u Gračanici, Premijer liga BiH ima novog lidera na tabeli

Odigrana su još dva susreta 11. kola Premijer lige BiH za rukometaše, nakon kojih smo vidjeli i promjenu na vrhu tabele.

Odigrana su još tri susreta 11. kola Premijer lige BiH za rukometaše, nakon kojih smo vidjeli i promjenu na vrhu tabele.

Novi lider je ekipa Gračanice, koja je u svojoj dvorani savladala visočku Bosnu rezultatom 25:21.

Utakmica je odigrana u prepunoj dvorani, a igrači su ponudili dobar rukomet. Na poluvrijeme su gosti otišli s prednošću 9:11.

U nastavku domaći su pojačali ritam, posebno u odbrani što je na kraju rezultiralo velikim trijumfom.

Vogošća je u drugoj utakmici na domaćem terenu savladala Derventu rezultatom 26:24, dok su Maglaj i Konjuh podijelili bodove odigravši neriješeno 34:34.

Gračanica – Bosna Visoko 25:21
Vogošća – Derventa 26:24
Maglaj – Konjuh 34:34