Bitka za Premiership: Vrančić asistirao za drugi gol Norwicha u gostima kod Stokea (VIDEO)

U toku je utakmica 44. kola engleskog Championshipa između Stokea i Norwicha, a gosti trenutno vode rezultatom 2:2.

Norwich je trenutno lider Championshipa sa pet bodova prednosti ispred Sheffield Uniteda i Leedsa, a ukoliko bi danas došli do pobjede jednom nogom bi već bili u Premier ligi.

Goste je u vodstvo doveo Hernandez u 24. minuti, a izjednačenje domaćima je donio Williams.

Vrančić je u igru ušao u 54. minuti, a svega 13 minuta mu je bilo dovoljno da učestvuje kod drugog pogotka za Norwich.

Vrančić je sjajno centrirao u 66. minuti, a gol je postigao Pukki za 1:2. Ipak, njihove slavlje nije trajalo dugo jer je svega tri minute poslije Stoke izjednačio preko Edwardsa.