Bilbao sa minimalnom pobjedom slavio na gostovanju kod Leganesa, Kodri 10 minuta u finišu

Završene su još dvije utakmice 34. kola španske LaLige, a pobjedu je upisao Athletic Bilbao protiv Leganesa, dok su Espanyol i Celta podijelili bodove.

Bilbao je slavio sa minimalnih 0:1, a gol odluke je pao u 43. minuti nakon autogola domaćeg igrača En Nesyrija.

Bh. reprezentativac Kenan Kodro je u igru ušao u 80. minuti.

U drugoj utakmici Espanyol i Celta su podijelili bodove, a konačan rezultat je glasio 1:1.

Prvi gol je postigao Wu Lei u 33. minuti, a poravnanje Celti i vrijedan bod je donio Gomez u 72. minuti.