Bijesni Ronaldo sinoć loptom”nokautirao” saigrača, na kraju meča pritrčao mu navijač

Juventus je sinoć u susretu 23. kola Serie A na gostovanju pobijedio Sassuolo sa 3:0 i sada ima čak 11 bodova više od drugoplasiranog Napolija.

Golove za Juve zabili su Sami Khedira (23), Cristiano Ronaldo (70) i Emre Can (86). Reprezentativac BiH Miralem Pjanić odigrao je cijeli susret za Juve. A zanimljiva situacija dogodila se u 61. minuti. Ronaldo je dodirnuo loptu rukom, a sudac je odmah prekinuo igru.

Bijesni Portugalac na to je ljutito svom snagom nabio loptu, no pogodio je suigrača Samija Khediru i od siline udarca “nokautirao” Nijemca.

Pred kraj susreta jedan je navijač bez majice upao na teren i zagrlio Ronalda nakon čega ga su ga odveli redari.

Ipak, Portugalac je na kraju dobio komplimente italijanskih medija. Nakon što je pogodio glavom poslije kornera za 2:0 u 70. minuti, gol je proslavio na specifičan način – posvetom suigraču Paulu Dybali.

Napravio je Ronaldo popularnu “Dybala masku”, Dybalin zaštitni znak kojeg prakticira nakon što postigne gol.

Juventusov Argentinac ove sezone ne briljira, a protiv Sassuola počeo je na klupi nakon što je protiv Parme napustio klupu za pričuvne igrače prije kraja utakmice što su mnogi protumačili kao krizu odnosa na relaciji klub – igrač.

Gest Ronalda prokomentirao je proslavljeni italijanski defenzivac Alessandro Costacurta.

“Prekrasna gesta Ronalda za Dybalu koji prolazi kroz teške trenutke. Cristiano je šampion, ne samo s loptom u nogama.”

Od dolaska Ronalda, Dybalina uloga se promijenila jer više nije glavni faktor u igri Juventusa. Prošle sezone zabio je 22 ligaška gola, a ove ima tek – dva.