Bičakčiću 90 minuta u remiju sa Stuttgartom, Schalke i dalje ne može do boda

Odigrana su četiri susreta 26. kola njemačke Bundeslige u kojima su positgnuti pretežno očekivani rezultati.

Katastrofalna igra Schalkea se nastavlja i Rudari su upisali sedmi poraz u osam posljendjih utakmica. Danas je u Gelzenkirhenu bio bolji RB Leipzig rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Timo Werner već u 14. minuti.

Ermin Bičakčić je sa svojim Hoffenheimom odigrao 1:1 na gostovanju sa Stuttgartom. Andrej Kramarić je goste doveo u vodstvo u finišu prvog dijela, ali je konačan rezultat postavio Steven Zuber nakon sat vremena igre. Bh. reprezentativac je odigrao svih 90 minuta.

Veliku pobjedu rezultatom 5:2 upisao je Wolfsburg nad Dusseldorfom, dok je siguran bio Augsburg nad Hannoverom (3:1).