Bešić i Middlesbrough poraženi u četvrtfinalu Carabao Cupa, Manchester City se provukao

Muhamed Bešić i Middlesbrough zaustavljeni su u četvrtfinalu Carabao Cupa (nekadašnji Liga kup).

Eliminisani su od strane kluba iz nižeg ranga, League One (treća liga), ekipe Burtona.

Jedan pogodak bio je dovoljan gostima da slave na Riversideu, strijelac za minimalnih 0:1 je bio Jake Hesketh u 48. minuti.

Reprezentativac BiH Muhamed Bešić igrao je do 63. minute, kada ga je zamijenio Marcus Tavernier. Zaradio je prethodno žuti karton.

Manchester City se provukao do polufinala Carabao Cupa. U regularnih 90 minuta Leicester je izborio neriješen skor, 1:1 (Albrighton 73. – De Bruyne 14.), ali svejedeno je eliminisan nakon jedanaesteraca, Građani su slavili sa konačnih 4:2.