Bećiragićev Muratbey Usak nije mogao do iznenađenja: Poraz na gostovanju kod Tofasa

Nakon dvije uzastopne pobjede, Usak Sportif upisao je poraz na gostovanju kod Tofasa u 17. kolu turske Superlige (97:72).

Nakon dvije uzastopne pobjede, Muratbey Usak upisao je poraz na gostovanju kod Tofasa u 17. kolu turske Superlige (97:72).

Usak je dobro počeo, te je veoma brzo došao do deset poena prednosti, međutim ista je iznosila dva poena na kraju prve četvrtine. Klub koji vodi bh, stručnjak Adis Bećiragić, na poluvrijeme je otišla sa -8 (44:36).

U trećeoj dionci Tofas je imao čak i 19 poena prednosti, da bi u posljednjem periodu ista iznosila i više, te su slavili sa 97:72. Tim našeg stručnjaka nije mogao do iznenađenja, u utakmici gdje je Tofas bio veliki favorit.