Basaksehir u novu sezonu krenuo sa minimalnim trijumfom: Višća asistirao za pobjednički pogodak

Istanbul Basaksehir je na svom stadionu dočekao momčad Bursaspora, a domaći su u ovom susretu slavili pobjedu od 1:0.

Ekipa Basaksehira je u ovom susretu bila mnogo kvalitetniji protivnik, ali ubjedljivija pobjeda od 1:0 je izostala.

Sve se odigralo u 21. minutu susreta kada je Višća nakon soloprodora asistirao za Eliu, koji pogađa za vodstvo ekipe iz Istanbula, a kasnije će se ispostaviti i pobjedu.

Bh. internacionalac se našao u početnoj postavi Basaksehira, a igru je napustio u 72. minutu utakmice, kada umjesto njega ulazi Torun.