Basaksehir slavio protiv na gostovanju Fenera, Konya poražena od Sušićevog Alanyaspora

Basaksehir je savladao Fenerbahče utakmici četvrtog kola turske Super lige (2:3), a svih 90 minuta odigrao je reprezentativac Bosne i Hercegovine, Edin Višća, kao i Deni Milošević u porazu Konyaspora od Alanyaspora (0:2), koji vodi Safet Sušić.

Basaksehir je došao brzo do 0:2 protiv Fenera. Attamah je pogodio u drugoj minuti, a Adebayor u 32. Ipak, gosti su ispustili tu veliku prednost. Dirar je smanjio u 43. minuti, a Clichy je postigao autgol u 79.

Međutim, u trećoj minuti sudijske nadoknade Frei je postigao pogodak za pobjedu Basaksehira. Svih 90 minuta odigrao je Višća.

Safet Sušić je sa Alanyasporom savladao Konyaspor na gostovanju (0:2). Love je pogodio iz penala u 44. minuti, a Filipović je postigao autogol u 73. Svih 90 minuta za Konyaspor odigrao je Milošević.