Basaksehir remizirao sa Alanyasporom: Višća postigao jedini gol za goste (VIDEO)

Prvoplasirani turske Super lige Basaksehir odigrao je danas u gostovanju kod Alanyaspora neriješeno.

Basaksehir je poveo u 41. minuti, a to je djelo našeg reprezentativca Edina Višće.

Nakon brze kontre, u liniji sa defanzivcima domaćina, Višća je primio dugu loptu. Nije teško bilo shvatiti da će se ovaj napad pretvoriti u vodstvo njegove ekipe, a Višća je to i potvrdio. Udarcem u lijevi ugao gola matirao je Yilmaza i donio vodstvo svom timu. Sa tim rezultatom je zaključeno prvo poluvrijeme.

Gosti su imali mnogo veći posjed lopte, ali ga nisu mogli pretvoriti u pogodak.

Domaćin je to iskoristio i preko Juniora Fernandesa izjednačio za konačan rezultat od 1:1.

Nastup za Basaksehir je upisao i Rijad Bajić od 71. minute, a zamijenio je Marcia Mossora.