Basaksehir napada osminu finala Kupa Turske: Bajić od prve minute

Za pola sata očekuje nas utakmica šesnaestine finala Kupa Turske između Basaksehira i Adana Demirspora, a od prve minute igrat će bosanskohercegovački reprezentativac, Riad Bajić.

Prvi susret odigran je prije sedam dana, a završen je rezultatom 1:1, tako da Basaksehir ima prednost gola u gostima.

Trener Abdullah Avci je odlučio kombinovati sastav, tako da na terenu neće biti od starta Edina Višće, ali hoće Riada Bajića usamljenog u vrhu napada tima iz Istanbula.

Basaksehir: Babacan, Ucar, Attamah, Epureanu, Hafez, Jojić, Inler, Frei, Aydogdu, Turan i Bajić.