Barcelona puno teže od očekivanog slavila protiv Valencije

Ekipa Barcelone puno teže od očekivanog slavila je u posljednjem meču 28. kola La Lige protiv Valencije rezultatom 4:2.

Gosti su na veliko iznenađenje domaće publike prvi stigli u vodstvo, a strijelac pogotka nakon centaršuta iz kornera bio je Mangala.

Šest minuta nakon toga, Suarez i Neyamar izbacili su odbranu Valencije nakon dobro odigranog ''out-a'', a ovaj prvi pogodio za poravnanje rezultata.

U 44. minuti Mangala kao posljednji igrač pravi penal, dobija crveni karton i omogućava Messiju da postigne gol za vodstvo Barcelone i tada, činilo se riješi pitanje pobjednika.

Ipak, dijete Barcelone Munir El Haddadi iskoristio je jednu kontru i prije poluvremena postavio rezultat 2:2.

Već na samom startu drugog poluvremena, Messi je doveo Barcelonu u novo vodstvo da bi tačku na i stavio Andre Gomes.

Šest minuta nakon toga, Suarez i Neyamar izbacili su odbranu Valencije nakon dobro odigranog ”out-a”, a ovaj prvi pogodio za poravnanje rezultata.