Bamberg na svom terenu pregazio Panathinaikos

Bamberg je u okviru 21. kola Eurolige dočekao Panathinaikos i slavio pobjedu od.

Bamberg je u okviru 21. kola Eurolige dočekao Panathinaikos i slavio pobjedu od 95:74.

Domaći su već u prvoj četvrtini najavili da će Grci teško doći do pozitivnog rezultata na ovom gostovanju.

Svoju dobru igru su nastavili i u drugoj četvrtini, pa se na odmor otišlo sa rezultatom 42:32.

U drugom poluvremenu, Panathinaikos se konsolidovao pa su u trećem dijelu igre stigli na samo minus dva.

Posljednja četvrtina je protekla u znaku domaćih, koji su na kraju stigli do pobjede od 95:74.

Najefikasniji igrač na susretu bi je Calathes Nick iz redova Panathinaikosa sa 31 postignutim poenam, jednim skokom te sedam asistencija.

U redovima domaćih najefikasniji je bio Rubit Augustine koji je posigao 26 poena. čemi je dodao odličnih osam skokova.