ATP Masters Shanghai: Osveta Novaka Đokovića, Nishikori bolji od Querreya

Na Mastersu u Shangaiju se danas igraju mečevi osmine finala, a pobjede su upisali Edmund, Alexandar Zverev, Anderson, Đoković i Nishikori.

Novak se osvetio Cecchinatu za poraz na Roland Garrosu i slavio s 2:0 u setovima. Italijan se u prvom setu dobro držao, ali je Đoković uspio slomiti njegov otpor i slaviti sa 6:4, a u drugom setu je zaigrao fantastično i slavio sa 6:0.

Kei Nishikori je u zanimljivom duelu protiv Sama Querreya slavio sa 2:0. Prvi set je odlučen nakon tie breaka, a u drugom je Japanac bio bolji sa 6:4.

Trenutno je u toku meč Federer – Bautista, a evo svih rezultata današnjih mečeva u Shangaiju:

Edmund – Jarry 2:0 (7:6, 6:3)
A. Zverev – De Minaur 2:0 (6:1, 6:4)
Anderson – Tsitsipas 2:0 (6:4, 7:6)
Đoković – Cecchinato 2:0 (5:4, 6:0)
Nishikori – Querrey 2:0 (7:6, 6:4)