Asistencija Miličevića u ubjedljivom trijumfu Genta, Anderlecht novi prvak Belgije

U 9. kolu doigravanja za prvaka Belgije fudbaleri Genta su sa 5:2 savladali Waregem, a asistenciju je upisao Danijel Miličević.

Zmaj je asistrao za vodeći gol koji je postigao Coulibaly u 21. minuti, a do kraja su domaći stigli do ubjedljivog trijumfa pogocima Saeife u 36., Kalua u 59., drugim golom Coulibalya u 61. minuti i Kuba sedam minuta prije kraja.

Waregem je u finišu ublažio poraz, a strijelci su bili Leye u 79. i Dalsgaard u 87. minuti.

Inače, pobjedom na gostovanju protiv Charleoia rezultatom 1:3, Anderlecht je postao novi prvak Belgije.