Arsenal ima rezultat koji mu treba: Genijalan potez Kolašinca prije drugog gola Topnika

Arsenalu je 15 minuta bilo dovoljno da dođe do rezultata koji mu je potreban za prolazak dalje.

Tobdžije protiv Rennesa vode sa 2:0, a golove su postizali Aubameyang i Maitland-Niles.

Zasluge za drugi gol idu i Seadu Kolašincu, koji je napravio jako inteligentan potez koji je pogotku prethodio.

Prema bh. reprezentativcu je upućena jedna lopta, on je bio u ofsajdu, svi na terenu su bili stali, ali je Kolašinac loptu propustio za Aubu, a poslije je Maitland-Niles pogodio za 2:0.

Podsjećamo, u prvom susretu je Rennes slavio s 3:1.